Šta su Barbarez i Spahić vidjeli u Bologni? Italija i Turska odigrale dosadan meč

Remi bez golova

Eldar Ganibegović

Odmah po dolasku u Italiju Sergej Barbarez i Emir Spahić su se zaputili u Bolognu gdje su večeras gledali prijateljski meč Italije i Turske, a koji je završen 0:0.

Prvo uzbuđenje u 24. minuti. Kaan Ayhan je šutirao golavom preko gola Italije.

Kabak je u 42. minuti morao napolje zbog povrede, a Montella je umjesto njega na teren poslao Demirala.

U nadoknadi prvog dijela Cristante je nadskočio odbranu gostiju nakon jednog kornera, dobro šutirao glavom, ali tik pored gola.

Najbolju šansu u drugom dijelu imala je Turska u 63. minuti kada je Vicario već viđenu loptu u golu izvadio nakon šuta Demirala.

Upravo Italija je naš naredni protivnik. S njima ćemo snage odmjeriti u Empoliju 9. juna od 20:45 sati.

Ranije danas odigrano je još nekoliko zanimljivih utakmica. Slovenija je s 2:1 slavila protiv Armenije, dok je istim rezultatom Srbija poražena u Austriji.

Rumunija i Bugarska remizirale su bez golova, a Švicarska je rezultatom 4:0 počistila selekciju Estonije.

Irska je bila bolja od Mađarske s 2:1, dok su najefikasniji meč odigrali Portugal i Finska, bilo je 4:2 za Portugal.