Jagodić najavio pobjedu, pa doživio debakl
Jagodiću se opasno drma stolica nakon novog poraza

Javor posljednji na tabeli

Bh. stručnjak Vlado Jagodić doživio je u 20. kolu Superlige Srbije pravi debakl sa Javorom. Njegov tim je na domaćem terenu deklasiran od Voždovca rezultatom 0:3.

Jagodić je pred utakmicu najavio kako je pobjeda "pod moranje", ali danas su gosti iz Beograda bili mnogo bolji i ostvarili su pobjedu.

Do vodstva su stigli u 42. minuti golom Saše Ivkovića, a prethodno su gosti propustili još nekoliko velikih šansi.

Nastavak donosi još dva gola u mreži Javora. Pogađali su Luković i Georgijević za konačan reziltat susreta od 0:3.

Javor je i dalje posljednji tim na tabeli sa samo 12 osvojenih bodova i slijedi im velika borba za opstanak.

Jagodiću se nakon novog poraza drma stolica u ovom klubu i neće biti nikakvo čudo ako se rukovodstvo Javora odluči za drugo rješenje na klupi u nastavku sezone.