Jagodić nije mogao do iznenađenja protiv Partizana

Treći uzastopni poraz za bh. stručnjaka

Javor iz Ivanjice poražen je u 17. kolu Superlige na svom terenu od beogradskog Partizana sa 2:0.

Tim kojeg sa klupe predvodi bh. stručnjak Vlado Jagodić jednostavno je bio nemoćan protiv mnogo kvalitetnijeg rivala koji je pitanje pobjednika riješio u prvom poluvrmenu.

Do vodsta beogradski tim stiže u devetoj minuti. Prekrasan gol postigao je Marko Janković za prednost od 0:1.

Crnogorski veznjak je pogodio i u 37. minuti za prednost od 0:2, a iako je prilika na ovom susretu bilo još, do kraja se rezultat nije mijenjao i Partizan je stigao do pobjede.

Javoru je ovo treći uzastopni poraz i ekipa Vlade Jagodića će voditi grčevitu borbu za opstanak u ostatku sezone.