Susret bh. napadača u Mađarskoj pripao Mešanoviću: Gol i asistencija za veliku pobjedu

Kodro postigao utješni gol

E. Ganibegović

U 5. kolu mađarske OTP Bank lige gledali smo pravi bh. derbi.

Naime, sastali su se Kisvarda našeg Jasmina Mešanovića i MOL Fehervar čiji dres nosi Kenan Kodro.

Na kraju je pobjedu odnio domaći tim i to rezultatom 3:1, a sve golove vidjeli smo u drugom poluvremenu.

Camaj je doveo Kisvardu u vodstvo u 50. minuti, a asistenciju je upisao Jasmin Mešanović.

Pet minuta kasnije na semaforu je već bilo 2:0, a strijelac je bio Makowski.

U 63. minuti sudbinu gostiju zapečatio je svojim golom, kao šlag na tortu dobre partije, Jasmin Mešanović.

Utješni gol za goste postigao je Kenan Kodro s 11 metara u 70. minuti meča.

Kodro je odigrao cijelu utakmicu, dok je Mešanović zamijenjen u četvrtoj minuti sudijske nadoknade, tek da dobije ovacije domaće publike.