Remi u Bihaću sa dva neiskorištena jedanaesterca, Zvijezda nosi bod iz Konjica

Prva liga FBiH, 7.kolo

S. Mlaćo
Danas je odigrano šest susreta 7. kola Prve lige FBiH.

U Bihaću je bilo veoma uzbudljivo na duelu Jedinstva i Simm Bau, a završilo je 0:0.

Domaći su imali svoje prilike u prvom dijelu, gosti prijetili preko Albijanića i Spahića, no mreže su mirovale.

U nastavku gosti bolji rival. Zaprijetili su odmah preko Berbića, a nakon toga imali i jedanaesterac. Udarac Resića ipak je odbranio Kragić.

Jedinstvo je nabijanjem i dugim loptama pokušalo uzvratiti, no nije moglo, a 20-tak minuta prije kraja drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Šero.

Gosti su do kraja kontrolisali meč, no u posljednjim minutama penal za Jedinstvo. Ipak, jedan domaći igrač šutira visoko preko gola i ostalo je 0:0.

Uzbudljivo je bilo i u duelu Igmana i Zvijezde.

Domaći su bili bolji rival, prijetili, no nisu mogli do gola, te je ostalo 0:0 i gosti svakako mogu biti zadovoljni.

U ovom meču su bili oslabljeni, ali su uspjeli ostati neporaženi.