Niko ne može da vjeruje šta je sudija uradio: Je li moguće da je igrač Bayerna za ovo dobio karton?

Samo je htio pomoći

Eldar Ganibegović

U okviru 4. kola njemačke Bundeslige Bayern je juče odigrao 1:1 s Borussijom Monchengladbach.

Thuram je doveo goste u vodstvo u 43. minuti, da bi bod domaćoj ekipi donio Sane pogotkom u 83. minuti utakmice.

Na ovom meču blistao je gostujući golman Yan Sommer koji je imao čak 19 odbrana i tako srušio rekord Bundeslige.

Jedan od najboljih na terenu bio je Joshua Kimmich koji je ostvario 131 kontakt s loptom. Može se pohvaliti s 89 tačnih dodavanja, 15 dugih lopti (od 18 pokušaja), pet ključnih dodavanja, tri ukradene lopte i žutim kartonom. Vjerovatno jedan od najsmješnijih koje je ikada dobio i uopšte vidio.

U 62. minuti Nijemac se rukovao s Thuramom kako bi mu pomogao izaći s terena. Sudac je to najvjerovatnije shvatio kao maltretiranje protivnika i Joshui je pokazao žuti karton.

Snimku s ovim trenutkom prokomentarisao je Lucas Hernandez kojeg je nasmijala odluka suca.

Bayern je prvi put ove sezone prepustio bodove i nakon četiri kola ima 10 bodova - koliko ima i drugi Union Berlin.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Na sljedeća tri mjesta su Freiburg, Hoffenheim i Borussia Dortmund sa po 9 bodova. Borussia Monchengladbach je šesta sa 8 bodova.

Minhensku momčad u srijedu očekuje zaostala utakmica prvog kola njemačkog kupa protiv Viktorije iz Kolna.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

krems_krems12
Sudija je svim silama gurao X na ovoj utakmici. Valjda se malo zaigrao na kladari. Sigurno ce mu ovo biti poslednja utakmica koju je sudio.