Juniori HŠK Zrinjski neporaženi u Budimpešti

Remi mladih sastava Zrinjskog i MTK

Juniori HŠK Zrinjski danas su igrali prvu utakmicu prvog kola Uefa Youth League protiv vršnjaka iz mađarske momčadi MTK Budapest.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a najbliži pogotku bili su mladi Plemići nakon ubačaja iz kuta kada je Grgić bio najviši u skoku i pucao glavom, ali je lopta završila na gredi gola domaćina.

U 52 minuti Mateo Ramljak pogađa za vodstvo Zrinjskog 0:1. Domaći do poravnanja dolaze u 80. minuti, a strijelac je bio Kata Mihály. Utakmica je na kraju završila rezultatom 1:1.

Uzvratna utakmica igra se u Mostaru igra se 23. listopada.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-19:

MTK BUDAPEST: Vukman, Vertetics, Sághy, Varju, Zana, Kata, Mezei, Babinszky, Törőcsik, Kovács, Zuigebe

HŠK ZRINJSKI: Milović, Tiro, Radoš, Šuta, Ramljak, Grgić, Bošković, Čoko, Mičeta, Kurbaša, Šilić.