Juventus dobio derbi za Ligu prvaka, Inter stavio Scudetto u sef

Pobjede domaćina u zaostalim mečevima

A. Čaušević

Juventus i Inter su upisali pobjede u zaostalim mečevima Serije A.

Inter na Giuseppe Meazzi dočekao Sassuolo i stigao do 11. ligaške pobjede u nizu. Završeno je 2:1.

Nerazzurrima je za novu pobjedu i stavljanje Scudetta u seff bio dovoljan po gol u oba poluvremena. Zabijali su Romelu Lukaku i Lautaro Martinez. Tračak nade u 85. minuti gostima je da Traore, ali je Inter ipak slavio na kraju.

Derbi za plasman u Ligu prvaka igrali su Juventus i Napoli. Na Allianz stadiumu domaći Bianconeri su upisali trijumf s 2:0.

Svjesni ozbiljnosti situacije zabranici Andree Pirla su odigrali možda i svoj najbolji meč ove sezone.

Već na početku utakmice poslije lijepe akcije Federica Chiese mrežu gostiju je zatresao Cristiano Ronaldo.

U nastavku je Napoli izvršio veliki pritisak, ali je odbrana domaćih izdržala sve napade. Na nedostižnih 2:0 Stara dama je otišla golom Paula Dybale koji se nakon tromjesečne pauze vratio lijepim pogotkom iz 67. minute.

Konačan rezultat je postavljen u 90. minuti kada je Insigne udarcem iz penala matirao Buffona za 2:1.

Juventus je s ovom pobjedom prišao drugolasiranom Milanu na bod, dok prvoplasirani Inter svojim najvećim rivalima bježi 11, odnosno 12 bodova.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: