Kad priroda zove: Pomoćni sudija hitno morao u WC, a kada se vratio dobio je i crveni karton

Na njegovom licu se vidjelo olakšanje nakon povratka na teren

S. Pašalić

Zanimljiva situacja desila se u utakmici portugalskog prvenstva između Chavesa i Nacionala koju su domaći dobili sa 4:1.

Utakmica Primeira Liga morala je biti zaustavljena na tri minute u drugom poluvremenu nakon što je pomoćni sudija Jorge Cruz morao odjuriti u WC odmah nakon pauze.

Srećom po pomoćnog sudiju, igrači i navijači vidjeli su smiješnu stranu ovog događaja, a Cruz je dočekan uz pljesak nakon povratka na teren.

Ali tu nije bio kraj, s obzirom da mu je glavni sudija nakon toga pokazao crveni karton zbog dodatnog ometanja igre.