Kadeti BiH upisali visok poraz od Češke
Kadeti su ostali bez sansi za prolaz u narednu rundu

Izabranici Adina Mulaosmanovića su upisali i drugi poraz u samo nekoliko dana

S. Pašalić

Kadetska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je doživjela težak poraz od Česke rezultatom 4:1 u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Bio je ovo drugi poraz zaredom za našu reprezentaciju koja je prije tri dana poražena i od Finske sa 2:1 i sada je pala na treću pociziju na tabeli.

Česi su poveli u 24. minuti kada je Urica pogodio, a u 42. minuti je bilo 2:0 kada je Vecheta postigao gol.

Početkom nastavka je naša reprezentacija u kratkom vremenskom periodu primila još dva gola nakon što su Vitik u 52. i Sip u 54. minuti bili strijelci.

Jedini gol za reprezentaciju Bosne i Hercegovine je postigao Džanan Mehičević u 86. minuti.