Kadeti Želje na krilima Gasala u drugom dijelu slomili otpor Zvijezde 09

Tri pogotka u drugom poluvremenu

Samir Mlaćo, foto: T. Hebib

Kadeti Željezničara upisali su treću pobjedu ove sezone. Nade tima sa Grbavice danas su savladale Zvijezdu 09 3:0.

Gosti su se dobro držali nakon prvog poluvremena, te se na pauzu otišlo bez pogodaka. Prvi pogodak malobrojna publika je vidjela u 47. minuti kada Hamza Gasal trese mrežu Strahinje Manojlovića. Asistenciju je upisao Duraković.

2:0 je bilo četiri minute kasnije. Pogodio je Duraković na asistenciju Karalića.

Konačnih 3:0 postavio je danas sjajni Hamza Gasal u 77. minuti.

Zanimljivo da je Gasal na Grbavicu ovog ljeta stigao iz Akademije FK Sarajevo.