Kadeti Željezničara preokretom do pobjede

Slavili protiv Mladosti

Kadeti Željezničara u okviru 32. kola Premijer lige BiH ostvarili su pobjedu nad ekipom Mladosti.

Plavi su protiv gostiju iz Doboja kod Kaknja na kraju slavili rezultatom 3:2, no do pobjede su došli nakon preokreta.

Prvi gol Željezničar je postigao u desetoj minuti, kada je mrežu Mladosti zatresao Nedim Aljić, no vrlo brzo gosti su izjednačili preko Hamze Hečimovića. Do odlaska na odmor Mladost je uspjela postići još jedan gol, a za 2:1 je ovaj put pogodio Kokić Emin.

U nastavku utakmice Željezničar je zaigrao mnogo ofanzivnije, što se isplatilo. Stvari na početak je prvo vratio Edin Mujić golom s bijele tačke, da bi Muhamed Salanović u 70. minuti pogodio za 3:2 i donio pobjedu Željezničaru.

Premijer liga BiH za kadete, 32. kolo:

Željezničar: Pojata, Drina, Duraković, Huskić, Mujić, Cacan, Panjeta, Ramić, Salanović, Džanko, Aljić.

Mladost: Merdić, Muslić, Durmiš, Hodžić. Semić, Husić, Zec, Hečimović, Hrustanović, Kokić, Duraković.