Mitrović se obrukao kao nikada prije, a onda je Kamerun žestoko šokirao Srbiju

Kamerunci vode sa 1:0

Endin Čaušević

Kamerun i Srbija igraju trenutno meč drugog gola grupne faze Svjetskog prvenstva u Kataru i nakon nekoliko velikih promašaja Aleksandra Mitrovića pravi šok uslijedio je za Orlove nakon pola sata utakmice.

Srbija je odlično otvorila ovu utakmicu i pokazala da želi što prije da dođe do vodstva, a to bi i uspjeli da je Mitrović bio samo malo precizniji.

Napadač Orlova propustio je dvije ogromne šanse u prvih 20 minuta utakmice što se Srbiji itekako osvetilo.

Mitrović je prvo u 11. minuti pogodio stativu gola Kameruna, a potom se i obrukao nekoliko minuta kasnije.

Napadač Srbije je bio u nevjerovatnoj šansi koju je uspio da promaši iako su mnogi već vidjeli loptu u golu.

Veliki promašaj Mitrovića pogledajte OVDJE.

To se Orlovima ekspresno osvetilo jer je Kamerun u 29. minuti meča uspio da dođe do prednosti.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Nakon kornera N'Koulou je glavom prebacio loptu na drugu stativu na kojoj je sam bio Castelletto koji je matirao golmana Srbije i pogodio za 1:0.

Pogodak Kamerunaca za 1:0 pogledajte OVDJE.