Katastrofa Vahida Halilhodžića na debiju u Nantesu
(Foto: EPA)

Težak poraz od Bordeauxa

Vahid Halilhodžić imao je debi za zaborav na klupi francuskog prvoligaša Nantesa.

U 9. kolu Ligue 1 Kanarinci su gostovali u Bordeauxu i doživjeli su poraz od 3:0.

Ova utakmica je praktički već bila gotova nakon sedam minuta kada je Bordeaux već imao prednost od 2:0. Karamoh je pogodio za 1:0 u petoj minuti, a dvije minute kasnije Kamano je povećao prednost na 2:0.

Katastrofalno prvo poluvrijeme za goste zaključio je ponovo Kamano golom sa penala u 42. mintu za prednost od 3:0 na poluvremenu.

Nastavak je ponudio nešto bolju igru Nantesa. Međutim, bili su potpuno nemoćni u ovom meču i na kraju je utakmica završena pobjedom Bordeauxa od 3:0.

Nantes je pretposljednji na tabeli sa svega šest osvojenih bodova iz devet utakmica.