Kayserispor Roberta Prosinečkog u 92. minuti do boda sa dva igrača manje

Turska

Odigrane su danas dvije utakmice 32. kola turske Super lige.

Kayserispor kojeg s klupe vodi bivši bh. selektor Robert Prosinečki imao je važan meč kod kuće protiv Gaziantepa, ali je na kraju uspio doći do vrijednog boda i to golom u nadoknadi, sa dva igrača manje!

Maxim je golom u 62. minuti donio prednost Gaziantepu, a kraj je Robijev tim dočekao s devetoricom jer su direktne crvene kartone dobili Mensah u 73. i Angelo u 87. minuti. Kada se činilo da je sve gotovo, Kayserispor u 92. minuti dolazi do izjednačenja. Kravets je glavom uspio da matira Guvenca na golu gostiju.

Zoran Kvržić je odigrao 95 minuta za Kayseri, dok je Muris Mešanović u igru ušao na poluvremenu.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

U drugom meču dana Kasimpaša je s 2:0 pobijedio Rizespor uz eurogol bh. nogometaša Harisa Hajradinovića.