Kenan Kodro postigao prvijenac u sezoni!

Dobio priliku i odmah pogodio

Bh. napadač Kenan Kodro konačno je uspio da zatrese mrežu u ovoj sezoni.

Kodro je u dresu Athletic Bilbaa dobio samo minut ove sezone prije današnje utakmice protiv Osasune, a trener mu je danas ukazao povjerenje od prvog minuta drugog poluvremena.

Naš napadač je to odmah iskoristio i u 79. minuti zatresao mrežu svog bivšeg tima za prednost od 2:1.

Inače, Kodro je i prije nekoliko dana postigao dva pogotka za Bilbao ali u prijateljskom susretu protiv Eibara.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Nadamo se da će mu ovaj prvijenac u zvaničnim mečevima pomoći da dobije veću minutažu u narednom periodu.