Kenan Kodro ušao i zabio za Athletic Bilbao
Foto - Screenshot

Prvi gol sezone

Bh. fudbaler Kenan Kodro postigao je pogodak u pobjedi Athletic Bilbaa protiv Huesce od 2:0.

Sve bitno u ovom meču desilo se u samom finišu meča. Prvo je Pulido i 86. minuti meča isključen, dosuđen je penal za domaće nakon prekršaja nad Kenanom Kodrom.

Odgovornost za izvođenje preuzeo je upravo Kenan Kodro. Bio je precizan i zabio je za 1:0.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u drugoj minuti nadoknade. Unai Nunez je zabio za konačan rezultat susreta od 2:0.

Kodro je šansu za igru dobio u 66. minuti i ovo je 27-godišnjem fudbaleru prvi gol ove sezone.