Ko kaže da u reprezentaciji Lihtenštajna nema majstora?
(Foto: Screenshot) Lihtenštajn je već u Ligi nacija savladao Gibraltar, a sada bi mogao skinuti skalp i Armeniji

Eurogol Marcela Buchela

Lihtenštajn je u Grupi 4 Lige D već upisao jednu pobjedu, a sada je dosta blizu i drugog trijumfa u Ligi nacija.

Naime, Lihtenštajn nakon 47 minuta igre vodi sa 2:1 protiv Armenije. Ipak, Armenija je povela golom Adamayana u devetoj minuti, ali je Marcel Buchel u 44. minuti postigao zaista spektakularan gol za 1:1.

Ovaj 27-godišnji veznjak, inače član Empolija, je raspalio pravi bombu sa distance i postigao jedan od ljepših golova viđenih u utakmicama Lige nacija.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Početkom drugog dijela Lihtenštajn je stigao do potpunog preokreta pošto je Hasler u 47. minuti postigao gol za 2:1.