Kodrina Osasuna potpuno nemoćna protiv Atletica

Madriđani uvjerljivi

Madridski Atletico bio je uvjerljiv u meču 32. kola španske La Lige protiv Osasune (3:0).

Atletico je posljednjih dana baziran na Ligu prvaka i duele s Leicesterom, a u prvom su slavili  1:0. Međutim, izabranici Diega Simeonea morali su večeras odraditi i jedan lagani domaći zadatak u prvenstvu.

Crveno-bijeli su bez većih problema nadigrali posljednjeplasiranu ekipu prvenstva, te su se s nova tri boda učvrstili na trećem mjestu iza Reala i Barcelone.

Carrasco je 30. minuti bio strijelac vodećeg gola za domaći tim, a isti igrač je početkom drugog dijela povisio na 2:0, da bi Filipe Luis ovjerio pobjedu domaćina golom u 61. minuti.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Zanimljivo je da je u samoj završnici meča Atletico imao dva penala, no niti jedan od njih nije pretvoren u pogodak.

U ovom meču 90 minuta igrao je bh. reprezentativac Kenan Kodro, čij ekipa je odavno otpisana i spremna za niži rang.

Carrasco goal Atletico Madrid vs Osasuna 1-0... by PlacarTV
Yannick Carrasco Goal HD - Atletico Madrid 2-0... by riqezi