Kodro debitovao za Grasshoppers, igrao i Kapić

Grasshoppers poražen od Lugana

Reprezentativac BiH Kenan Kodro upisao je službeni debi za Grasshoppers.

Kodro je u slavni švicarski tim stigao prije tri dana na posudbu iz Mainza, a priliku da debituje za Skakavce imao je već danas na gostovanju kod Lugana u okviru 22. kola Superlige.

Grasshoppers je na kraju poražen s minimalnih 1:0, a jedini gol na meču viđen je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je za Lugano pogodio Mariani.

Na terenu Kodro se zadržao do 85. minute, dok je drugi bh. fudbaler iz redova Grasshoppersa Rifet Kapić iz igre izašao deset minuta ranije.

Inače, Grasshoppers se u švicarskom šampionatu trenutno nalazi na šestoj poziciji.