Furth poveo protiv Kolna, ali ipak ostao bez prvog trijumfa u sezoni

Jarčevi slavili

H. Zilić

Greuther Furth je još uvijek bez trijumfa u novoj sezoni Bundeslige.

Djeteline su večeras poražene od Kolna u sedmom kolu rezultatom 2:1 u utakmici gdje ih sreća nije pomazila.

Vodili su gosti sa 0:1 od sedme minute golom Meyerhofera, a to je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku dva eksrpesna gola Kolna na pomalo nesretan način po goste.

Prvo je Andersson u 50. minuti pogodio za 1:1, a onda nakon kornera i odbice Skhiri loptu koljenom posprema u mrežu za 1:2.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Konačan rezultat postavio je Skhiri nakon sjajne kontre u 88. minuti susreta.

Jarčevi iz Kolna sada su skočili na šesto mjesto sa 12 bodova, dok je Furth fenjeraš sa jednim osvojenim bodom.