Koln ispustio pobjedu protiv Mainza
Foto - EPA

Četiri gola u remiju

Koln i Mainz remizirali su danas (2:2) u prvom susretu nedjeljnog programa njemačke Bundeslige.

Domaći tim je dobro ušao u meč i poveo je nakon šest minuta igre. Dosuđen je penal, a Uth je precizan za 1:0.

Minimalnim vodstvom Kolna se otišlo na odmor, a kada je Kainz u 53. minuti zabio za prednost od 2:0 činilo se kako je pitanje pobjednika riješeno.

Međutim, Mainz se nije predavao i na kraju je došao do jednog boda. Aoniyi je u 61. minuti smanjio rezultata na 2:1 i to samo pet minuta po ulsku u igri, da bi konačnih 2:2 postavio Kunde Malong u 72. minuti.

Gosti su tako došli do bitnog boda u borbi za opstanak i on bi im na kraju mogao dosta značiti.