Konyaspor na pogon Miloševića i Bajića

Nova pobjeda Konyaspora

Fudbaleri Konyaspora slavili su pobjedu danas u meču 18. kola turske Super Lige protiv Rizerspora sa 2:1.

Domaći su odlično otvorili meč pa su poveli već nakon 4. minute i to pogotkom našeg mladog reprezentativca Denija Miloševića. Gosti su se u meč vratili u 35. minuti kada je strijelac pogotka bio Niyaz.

Drugo poluvrijeme donijelo je još jedan gol i to u mreži gostiju, a strijelac je bio još jedan naš mladi reprezentativac Riad Bajić. Bio je ovo deveti gol ove sezone za Bajića u Super Ligi.

Konyaspor je nakon ove pobjede skočio na 5. mjesto sa 27 bodova, dok je Rizerspor ostao na 15. mjestu sa samo 16 bodova.