Kozara sigurna u posljednjoj pripremnoj utakmici

Uspješna generalka

Fudbaleri Kozare ostvarili su pobjedu u posljednjoj pripremnoj utakmici.

Ekipa koju vodi Nedžad Žerić posljednju provjeru imala je protiv Željezničara iz Banjaluke, a duel ovih prvoligaša iz RS-a završen je rezultatom 2:0 u korist Kozare.

Utakmicu su bolje otvorili fudbaleri Kozare i do prednosti su došli već u šestoj minuti susreta. Gol za 1:0 je postigao Raspudić, da bi samo tri minute kasnije vodstvo udvostručio Glišić.

Iako su fudbaleri Kozare imali još nekoliko šansi, kao i gosti iz Banja Luke, rezultat se do kraja utakmice ne mijenja.

Potražite više informacija na temu Prva liga Republike Srpske:

Sljedeće sedmice u 1. ligi RS-a se nastavlja prvenstvo. Kozara putuje u Brčko, gdje će snage odmjeriti sa Jedinstvom, dok Željezničar dočekuje Slaviju u Banjaluci.