Andrej Kramarić defanzivca protivničke ekipe vratio nazad u osnovnu školu, a zatim fenomenalno zabio

U pobjedi Hoffenheima

E. Oštraković

Ekipa Hoffenheima ostvarila je pobjedu na svom terenu u okviru 14. kola Bundeslige. Oni su sa 3:1 savladali ekipu Bochuma.

Bili su domaći favoriti na ovom susretu, a na kraju su tu ulogu u potpunosti i opravdali, te su upisali sigurnu pobjedu.

Držali su se gosti sve do 32. minute kada je Mašović matirao svog golmana i tako donio prednost ekipi Hoffenheima.

Majstorija o kojoj će s dugo pričati viđena je u 43. minuti, a čovjek koji ju je izveo je Andrej Kramarić.

Lopta je ubačena u kazneni prostor, a Kramarić je napravio fenomenalan lažnjak i vratio svoj protivnika nazad u osnovnu školu.

Nakon toga je postigao sjajan gol i na taj način je povisio prednost svoje ekipe na 2:0.

Gol Kramarića pogledajte OVDJE.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bebou je golom u 76. minuti riješio sve dileme oko pobjednika, a gosti su uspjeli postići utješni pogodak.

Igrala se 90. minuta susreta kada je Paciencia nakon asistencije Gamboe postigao gol i postavio konačan rezultat utakmice.