Krupa nastavila pobjednički niz, Sloboda slavila kod Tekstilca

Prva liga RS, 9. kolo

S. Mlaćo
Danas su odigrani susreti 9. kola Prve lige RS.

Lider Krupa je minimalno savladala Zvijezdu 09 (1:0). Jedini strijelac bio je Živko Bubić u 46. minuti.

Sloboda Novi Grad je slavila na gostovanju kod Tekstilca 2:0.

Gosti su nastavili sa sjajnim igrama, a strijelci su bili Alen Nuhanović i Marin Samardžić.

Željezničar Sport Team je sa 3:0 nadigrao slabašnu Drinu iz Zvornika. Junak je sa tri pogotka bio Danilo Teodorović.

Alfa Modriča je sa 3:1 bila bolja od Ljubića. Za domaće su strijelci bili Prljeta, Božić i Šoškić, a za goste Miloš Mišić.

Sutjeska je opravdala ulogu favorita kod Budućnosti. Bilo je 2:0, a strijelci su bili Đorđe Milutinović i Stefan Arbinja.

Omarska je odnijela tri boda iz Gradiške. Bilo je 3:1 za goste.  Mrežu domaćina zatresli su Gavranović, Jaćimović i Vračar. Za domaće je pogodio Luka Đurić.

Gostujuću pobjedu vidjeli smo i u K. Dubici gdje je Podrinje nadigralo FK Borac 2:1. Za domaće je već u petoj minuti pogodio Ognjen Krneta, a preokret su kreirali Mladen Dujković i Danijel Erić.

U duelu Slavije i Sloge mreže su mirovale.