Kuzmanović zabio za Rudar, golijada u Mariboru
Prijateljske utakmice
Slovenski klubovi igraju ovog vikenda prijateljske mečeve i vrše posljednje pripreme pred nastavak prvenstva.

Rudar je u Velenju deklasirao Jadran Dekani sa 3:0, a jedan pogodak postigao je bivši igrač Mladosti i Sarajeva Mićo Kuzmanović.
Maribor je sa 6:1 deklasirao Bravo, a od prve minute krenuli su Kenan Pirić i Jasmin Mešanović. Vrhovec, Bajde i Zahović su dali po gol u pobjedi Mariborčana, a čak tri dao je Vancas.
Celje je bilo bolje od Triglava sa 2:1, dok je novi prvoligaš Koper s 5:1 deklasirao Tabor.
Reklama - nastavite čitati ispod oglasa
Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije nogometne vijesti pratite na našoj Facebook stranici SportSport.ba - Nogomet.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Komentari (0)