Magija Mbappea u Montpellieru!

Odličan dribling i pogodak

E. Čaušević

Fudbaleri PSG-a igraju trenutno u gostima protiv Montpelliera utakmicu polufinala Kupa Francuske.

PSG je odlično otvorio utakmicu i poveo je već u desetoj minuti kada je Kylian Mpabbe postigao pogodak za 1:0 nakon asistencije Gueyea.

Međutim, u samom finišu prvog poluvremena domaći su izhednačili. Ferri je bio asistent, a gol za 1:1 postiže Laborde.

No, PSG je na samom početku drugog dijela ponovo uspio da povede, a i ovaj put u centru pažnje bio je Mbappe.

Rafinha je dodao loptu Mbappeu koji je bio na sredini terena, a zatim je krenuo prema golu domaćih.

Mbappe je uspo da fantastičnim potezima izbaci nekoliko igrača Montpelliera i zatim fantastično pogodi mrežu za 2:1.

Sjajan pogodak napadača PSG-a možete pogledati OVDJE.