Čekićarima nova tri boda, Lanzinijevo žongliranje prije fenomenalnog gola obilježilo meč

Važna pobjeda West Hama

A. Čaušević

West Ham je poslije dramatične završnice uspio pobijediti Crystal Palace sa 2:3.

Čekićari su odgrali fantastično prvo poluvrijeme koje su okončali sa tri gola prednosti te tako najavili novi trijumf.

Antonio je zabio u 22. minuti da bi tri minute kasnije bio viđen i najljepši trenutak na meču poslije majstorije Lanzinija.

Lanzini je primio loptu na ivici kaznenog prostora, zatim je uslijedilo žongliranje i volej za spektakularan gol kojeg možete pogledati ovdje.

Omaleni Argentinac je u sudijskoj nadoknadi prvog dijela zabio i treći gol za goste poslije sigurno izvednog penala.

U nastavku utakmica je bila mirna do posljednjih deset minuta. Tračak nade je domaćim vratio Edouard u 83. minuti.

Crystal Palace nije odustajao te je u na početku nadoknade zabio i drugi gol, međutim više promjena nije bilo pa West Ham slavi novu važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka.