Las Palmas slavio protiv Villarreala

Španska La Liga

Fudbaleri Las Palmasa slavili su večeras na domaćem terenu protiv Villarreala sa 1:0 u okviru 28. kola španske La Lige.

Domaći su meč otvorili veoma dobro pa su poveli već u 10. minuti, a strijelac je bio Kevin-Prince Boateng.

Samo devet minuta kasnije, novo neprijatno iznenaenje za goste. Victor Ruiz je dobio direktan crveni karton i Villarreal je do kraja morao igrati sa desetoricom.

U drugom poluvrmenu obje ekipe su imale po dvije dobre prilike, ali rezultat se nije mijenjao pa je ostalo 1:0 za domaće.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Las Palmas je nakon ove pobjede skočio na 11. mjesto La Lige sa 35 bodova, dok je Villarreal ostao na 5. mjestu sa 13 bodova više.