Lazio pobjedom otvorio novu sezonu

Senad Lulić igrao sat vremena

Teme:

Fudbaleri Lazija savladali su u prvom kolu italijanske Serie A ekipu Bologne s 2:1.

Sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, a Lazio je do vodstva stigao u 17. minuti. Lucas Biglia je pogodio za prednost Nebeskoplavih od 1:0.

Samo šest minuta kasnije novi gol u mreži Antonja Mirantea. Ovog puta je strijelac Ricardo Kishna za sigurnih 2:0.

Uspjela je Bologna da se vrati u utakmicu. Matteo Mancosu je u 43. minuti smanjio rezultat na 2:1, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

Nastavak donosi nešto bolju igru domaćeg tima. Imali su još nekoliko dobrih šansi da uvećaju prednost, ali je do kraja ostalo 2:1.

Senad Lulić je igrao do 62. minute susreta u ekipi Lazija.