Lazio ponovo pobijedio

Seria A, 33. kolo

Teme:

Fudbaleri Lazija stigli su do druge uzastopne pobjede u Seriji A. Večeras su na Olimpicu savladali Empoli rezultatom 2:0.

Pobjednik ovog meča bio je poznat već nakon prvog poluvremena, kada su izabranici Simeona Inzaghija postigli oba gola.

Poveli su nakon sedam minute igre. Antonio Candreva je pogodio s penala za prednost od 1:0, da bi u finišu prvog dijela Onazi povećao prednost na 2:0.

Bilo je je šansi i u drugom dijelu ovog meča. Međutim, mreže su mirovale, te je ostalo 2:0 za Nebskoplave.

Senad Lulić je u pobjedničkom timu odigrao kompletan meč, dok na drugoj strani Rade Krunić nije dobio šansu.