Lazio ubjedljiv protiv Bayer Leverkusena

Lulić predvodio ekipu kao kapiten

Lazio je danas u prijateljskoj utakmici u Austriji ubjedljivo savladao Bayer Leverkusen rezultatom 3:1.

Prvi gol na utakmici djelo je Immobilea u 19. minuti susreta, da bi četiri minute prije odlaska na odmor Felipe Anderson zabio za 2:0.

igrao se 56. minut kada je Immobile svojim drugim golom riješio pitanje pobjednika u ovom susretu, da bi konačan rezultat postavio Yurchenko u 90. minuti.

U timu Lazija je od prve minute očekivano zaigrao i Senad Lulić, koji je kao kapiten predvodio ekipu protiv Apotekara.

Vrijedi istaći da je Simone Inzaghi izabrao Lulića za kapitena za novu sezonu koja uskoro počinje, što će dugogodišnjem bh. reprezentativcu predstavljati veliku čast.