Leeds fantastično ušao u novu sezonu

Tri boda za tim Marcela Bielse

Leeds United fantastično je ušao u novu sezonu Championshipa.

Tim Marcela Bielse je u 1. kolu kao gost savladao Bristol City sa 1:3 uz zaista odličnu igru.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak. Prekrasno je u 26. minuti mrežu domaćeg tima pogodio Pablo Hernandez za prednost od 0:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je Leeds odradio zaista sjajan posao i do sredine igre u ovom meču je završio pitanje pobjednika.

Do drugog gola gosti dolaze u 57. minuti. Hernandez je uposlio Bamforda koji pogađa za 0:2, da bi potom u 72. minuti Harrison završio akciju za 0:3.

Domaći su u 79. minuti preko Weimanna uspjeli da postignu počasni gol za konačan rezultat meča od 1:3.