Leeds hita ka Premiershipu

Korak po korak

Teme:

Nogometaši Leedsa sve su bliže povratku u Premiership.

Leeds je u 36. kolu Championshipa gostovao kod Hulla i kao veliki favorit je na kraju ostvario sigurnu pobjedu rezultatom 4:0.

Ayling je bio strijelac vodećeg gola za goste u petoj minuti, na otvaranju drugog dijela Hernandez je povisio na 2:0.

U svega tri minute, u 81. i 84. minuti, Leeds s dva gola ovjerava važnu pobjedu. Strijelac je oba puta bio Roberts.

Leeds je sada drugi sa 68 bodova, vodeći WBA ima 69, a trećeplasirani Fulham 60 i utakmicu manje. Podsječamo da dvije prvoplasirane ekipe idu u viši rang, dok ekipe od 3. do 6. mjesta igraju razigravanje za viši rang.