Maddison i Barnes donijeli pobjedu Leicesteru
Foto - EPA

Tri boda Lisicama

Leicester je u 19. kolu Premiershipa savladao Southampton sa 2:0.

U zaista dobroj utakmicu oba tima su imala nekoliko odličnih šansi, a na kraju je Licester slavio.

Vodeći gol na ovom meču viđen je u 37. minuti meča. James Maddison je majstorski zabio za 1:0. Slavlja nije bilo previše i Maddisom je sam proslavio pogodak.

Rezultatom 1:0 se otišlo na odmor, a u nastavku je i Southampton lako mogao do gola. Pogodili su prečku, da bi na drugoj strani Vardy imao zicer u 86. minuti, no nije zabio.

Na kraju kazne za ovaj promašaj nije bilo, a Leicester je u nadoknadi meča preko Barnesa uspio da postigne drugi gol i da zaključi pobjedu u ovom meču (2:0).