Lekcija nada Željezničara Širokom Brijegu za 40 minuta
Detalj sa današnjeg meča

Gosti nose tri boda

S. Mlaćo
U zaostalom susretu 14. Kola Omladinske Premijer lige za juniore nade sarajevskog Željezničare savladale su danas vršnjake iz NK Široki Brijeg sa 4:2.

Plavi su poveli golom Nermina Kočevića već u trećoj minuti, da bi Benjamin Križevac u desetoj minuti povisio na 0:2.

Domaći su bili u šoku, pa su stigla još dva pogotka gostiju. Najprije je pogodio Benjamin Pajtak, a zatim po drugi put Benjamin Križevac.

Domaći su do kraja prvog dijela uspjeli samo smanjiti na 1:4 preko Ivana Zubca.

U drugom dijelu jedan pogodak i to u mreži gostiju iz Sarajeva.

Strijelac je u 64. minuti bio Mate Juričić.