Leverkusen i Werder u utakmici punoj preokreta odigrali neriješeno
Werder je upisao četvrti remi zaredom

Oba tima su produžila niz bez pobjede

S. Pašalić

Bayer Leverkusen je na svom stadionu ugosti Werder Bremen u 9. kolu Bundeslige i odigrao 2:2.

Utakmica je sjajno krenula za domaće nakon što je Toprak u 4. minuti postigao autogol za vodstvo Bayera od 1:0.

Gosti su do poluvremena ipak uspjeli izjednačiti i to u 40. minuti kada je Rashica postigao gol za 1:1.

Početkom nastavka, u 48. minuti Werder stiže do preokreta nakon što je Klaasen pogodio za 2:1.

Ipak, deset minuta kasnije bilo je 2:2 kada je Alario postigao gol za Bayer Leverkusen.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Alario je u 73. minuti pogodio i za 3:2, ali je nakon velikog slavlja uslijedio hladan tuš nakon što je sudija odlučio da poništi gol zbog igranja rukom.

Na samom kraju meča činilo se da će Werder dobiti priliku da stigne do pobjede nakon što je jedan igrač domaćih pri padu igrao rukom u svom šesnaestercu i očekivalo se da sudija pokaže na bijelu tačku, ali to nije učinio pa je završilo 2:2.