Leao kao brzi voz, a Giroud hladan poput špricera

Milan ide na miran odmor, Napoli nema više šta da čeka

H. Zilić

Fenomenalan revanš duel četvrtine finala gledamo na Napulju gdje je domaći Napoli dočekao ekipu Milana.

Rossoneri su slavili u prvom meču sa 1:0 i donijeli su minimalnu prednost na jug Italije.

Ta prednost je porasla u 44. minuti večerašnje utakmice. Leao je napravio slalom kroz odbranu Napolija vratio loptu u sredinu gdje Girud rutinski plasira loptu u mrežu za 0:1.

Milan sada ima 2:0 u ukupnom skoru i pred Napolitancima je težak zadatak. Pogodak Girouda pogledajte OVDJE.

Moglo je bii puno gore za Napoli, ali u 22 minuti Giroud je promašio penal.

Nakon toga Giroud je imao i veliku šansu u 27. minuti utakmice, golman Napolija je zaustavio čist zicer, ostalo je u to trenutku 0:0 na seamforu.

Imao je i Napoli svoje prilike, dosta otvoren i zanimljiv fudbal gledamo.

U finišu velika šansa za domaće, ali Osimhen je igrao rukom, Napoli je prije toga imao još jednu dobru akciju, međutim bez promjene rezultata.

Nema sumnje da nas u nastavku očekuje još veća borba.

Napoli više nma šta da čeka, trebaju im dva gola za produžetke. Rossoneri su veoma dobroj poziciji odlaze na odmor.

Ovome dodajmo da je na stadionu "Diego Maradona" nevjerovatna atmosfera.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AC Milan Moje Teme

albis
Leao je igrač u rangu Mbapea i Viniciusa. Kakva brzina i snaga!!
3 0
Klicko2
Na šta je ova liga prvaka spala,jedan milan sa ovakvim sastavom u polufinalu lige prvaka,pa inter HAHAHHAHA.Šprdancija živa