
Meč Kupa BiH
Lijepa gesta Luke Bilbije: Sudija nakratko zaustavio meč Velež - Široki da igrači iftare
U toku je meč Veleža i Širokog Brijega u Kupu Bosne i Hercegovine, a lijep gest je napravio glavni sudija ove utakmice, Luka Bilbija.
U 17:30 sati je na stadionu Rođeni u Mostaru počeo revanš meč četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine između Veleža i Širokog Brijega.
Nakon 2:0 poraza na Pecari Velež je ugostio Široki Brijeg s nadom da može nadoknaditi zaostatak, no nije dobro počelo po domaće.
Već u drugoj minuti meča Široki dolazi do prednosti preko Matića, a gosti su do trenutka objave ovog članka imali još nekoliko dobrih prilika.
Još jedan "hajlajt" utakmice vidjeli smo u 28. minuti kada je sudija Luka Bilbija napravio lijep gest.
Pomenuti sudac je nakratko zaustavio igru kako bi se igrači islamske vjeroispovijesti mogli iftariti, odnosno prekinuti post.
Oglasi
Dodajmo da se do trenutka objave ovog članka rezultat nije mijenjao, odnosno gosti i dalje imaju prednost od 1:0.
Ukupno, dakle, Široki Brijeg vodi s 3:0, pa je pred Veležom u ostatku prvog, te u drugom poluvremenu skoro pa nemoguća misija.
FK VELEŽ: Hadžikić, Halilović, Pršeš, Hrkać, Mlinarić, Šikalo, Haskić, Pidro, Išasegi, Šturm, Srećković.
NK ŠIROKI BRIJEG: Josipović, Pranjić, Stanić M., Posavac, Matić, Kolarić, Lukić, Musa, Mekić, Tomić, Stanić P.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.