Spektakularna utakmica omladinaca Liverpoola i Manchester Uniteda

Devet golova

H. Zilić

Slavu zvijezdama engleskog fudbala, ovaj vikend oduzet će omladinci Liverpoola i Manchester Uniteda, s punim razlogom.

U utakmici 13. kola Premiershipa U23, Manchester je kao gost slavio sa 3:6 u nevjerovatnoj utakmici.

Vodio je United 0:2 golovima Dialloa u 14. i Hugilla u 24. minuti meča.

Liverpool se vraća, a Morton u 34. i Lonstaff u 43. minuti pogađaju za 2:2 i vraćaju meč na početak.

U drugom poluvremenu show je imao Hugill. Fudbaler Uniteda za 15 minuta postiže hat-trick. Mrežu Redsa pogađao je u 56. minuti, 65. minuti iz penala i 71. minuti. Tu nije kraj. Diallo u 74. minuti pogađa za 2:6, a Hardy u 83. minuti pogađa za konačnih 3:6.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: