Lončar zabio u pobjedi Rijeke
(Foto: EPA)

HNL

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Stjepan Lončar postigao je večeras pogodak u pobjedi Rijeke.

Njegov tim je u 9. kolu HNL-a lagano na gostovnaju savladao Istru sa 0:3 i prekinuo je crnu seriju bez pobjede koju su imali u prethodnom periodu.

Rijeka je povela u šestoj minuti golom Andrijaševića sa 0:1, da bi gostima pomogao i Ivančić koji je isključen u 41. minuti.

Prednost igrača više iskorištena je već u nadoknadi prvog dijela kada je Lončar pogodio za 0:2.

Do kraja je Rijeka još golom Murića u 77. minuti završila posao za konačan rezultato meča od 0:3