Ludilo na Maksimiru: Strašna asistencija Izeta Hajrovića i pogodak Emira Dilavera

Proradila bh. veza

E. Čaušević

Dinamo igra trenutno pred svojim navijačima protiv Viktorije Plzen revanš meč šesnaestine finala Evropske lige.

U 15. minuti utakmice Maksimir je proključao jer je Dinamo poveo sa 1:0. Petković je napravio dar-mar u kaznenom prostoru i dodao loptu za Olmo koji "mangupski" propušta kroz noga, a loptu je zakucao u mrežu Viktorije Oršić.

U 33. minuti zagrebački tim je došao do drugog gola jer je proradila bh. veza između Izeta Hajrovića i Emira Dilavera.

Hajrović je fantastično centrirao iz slobodnog udarca, a Dilaver se odlično snalazi u kaznenom prostoru Plzena i pogađa za 2:0 i ludnicu na tribinama Maksimira.