Ludilo na meču Irana i Katara

Domaći slavili s 2:0

Iran je u Teheranu s 2:0 savladao Katar na početku azijskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Iran je tek u 94. minuti došao do gola, kada je gostujući golman Lecomte-Addan napravio veliku grešku, a gol je postigao Ghoochannejhad.

Došlo je do naguravanja na terenu, na tribinama je također vladalo kaotično stanje, pa je meč produžen za 10 minuta.

I onda su u 101. minuti domaći preko Jahanbakhsha došli do sigurnih 2:0 i prve pobjede u grupi A.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

U istoj grupi je Južna Koreja s 3:2 pobijedila Kinu, a Uzbekistan sa 1:0 Siriju.