Ludilo u Beogradu, Zvezda vodi 2:0 protiv Liverpoola!
Liverpool je na Marakanu stigao ne kao veliki, nego kao ogroman favorit, ali tim Jurgena Kloppa mora u nastavku da juri dva gola zaostatka

Pavkov dao dva gola

E. Škorić, foto: EPA

Crvena zvezda neočekivano vodi protiv Liverpooola na Marakani.

Hrabro je Zvezda ušla u meč protiv gostiju iz Engleske i to se isplatilo nakon 22 minute.

Marko Marin je ubacio iz kornera, a Pavkov glavom postigao pogodak za veliko slavlje u Beogradu.

Kasnije je isti igrač postigao eurogol, pa Zvezda od 30. minute ima 2:0.

Shaqiri ulazi u drugom poluvrijemenu i dat ce 3 gola protviv Crvene Zvezde i konacan rezultat bit ce Crvena Zvezda vs Liverpool 2 : 3.