Majstorija Kobilice za pobjedu Rudara u Živinicama

Minimalna pobjeda gostiju

Samir Mlaćo

U generalci pred početak nove sezone Prve lige FBiH snage su danas na Gradskom stadionu u Živinicama odmjerili Slaven i Rudar iz Kaknja.

Gosti su slavili sa minimalnih 1:0, a jedini pogodak djelo je Belmina Kobilice.

Slaven je zaprijetio već u trećoj minuti. Šutirao je Trumić, golmana Rudara sjajno brani. U 10. minuti gosti su poveli. Fenomenalan pogodak Belmina Kobilice iz slobodnog udarca za slavlje gostujućih igrača.

Salihović je nakon toga čak tri puta zaprijetio gostima, te jednom Doljančić, ali na pauzu se otišlo pri 0:1.

U 57. minuti sjajan udarac Doljančić, golman Rudara brani, a na drugoj strani Kobilica šutira, Brezičanin na mjestu.

Do kraja su oba trenera dali šansu svim nogometašima, te se mreže više nisu tresle.