Majstorija Luisa Suareza u dresu Urugvaja

As Barce se oporavio na vrijeme za Copa Americu

Reprezentacija Urugvaja se sprema za Copa Americu, pa je sinoć odigrala prijateljski meč protiv selekcije Paname.

Urugvaj je slavio ubjedljivu pobjedu rezultatom 3:0, a u drugom poluvremenu je zaigrao i Luis Suarez.

Jedno vrijeme se vjerovalo da će Suarez zbog operativnog zahvata kojeg je morao obaviti pred kraj sezone propustiti kontinentalno prvenstvo Južne Amerike.

Ipak, Suarez se našao na spisku reprezentacije Urugvaja i jasno je da će biti spreman za Copa Americu. Inače, prvenstvo Južne Amerike starta 14. juna.

Suarez je sinoć u igru ušao u 63. minuti, a šest minuta kasnije je postigao majstorski gol iz slobodnog udarca za 2:0.

Treba dodati da je Urugvajce u vodstvo doveo Gomez u 19. minuti susreta, dok je konačnih 3:0 postavio Valverde u 79.