Malbašić za bod Slobode u Derventi

Remi Tekstilca i Slobode

Tekstilac je u Derventi u 22. kolu Prve lige RS dočekao Slobodu iz Mrkonjić Grada, a na kraju u ovom meču pobjendika nije bilo (2:2).

Gosti su dobro otvorili meč. Poveli su već u prvoj minuti autogolom Kovača, da bi do kraja prvog dijela domaći preokrenuli meč.

Jolović je izjednačio na 1:1 u 13. minuti, da bi pet minuta prije kraja Guzina s penala doveo domaće u vodstvo od 2:1.

Ipak, jedan bod putuje u Mrkonjić Grad. Malbašić je u 80. minuti pogodio za konačnih 2:2.

Prva liga RS, 22. kolo:

Tekstilac - Sloboda M.Grad 2:2 (Jolović 13', Guzina 40'p / Kovač 1'ag, Malbašić 80')

TEKSTILAC: Plisnić, Marić, Rastović, Jolović, Kovač, Đuričić, Guzina, Susaković, Komlenović, Đukić, Prljeta.

SLOBODA: Matović, Kovačević, Mirković, Sladojević, Dimitrijević, Malbašić, Srnodvić, Gračanin, Topić, Pilipović, Kondić.