Pa upravo je u Zelji bilo to da su talenti propadali jer su ugovore dobijali oni koji plate pojedincima
I nije to samo u Zelji, to je domaci fudbal opcenito, zato nasa talentovana djeca prave karijere van BiH a ovdje igraju razni razni 'babini sinovi'