Taman će Zuka sad iskoristi, upisati ga na TM i staviti vrijednost 2 milijuna, pa nek gori krava i štala. Za ovog ni roditelji ne znaju da igra nogomet.
Zao mi je ovog momka, zelim mu da uspije. Nije lako iz africkog siromastva nesto pokusavati u fudbalu. Sto se Sarajeva tice, nisu normalni. Ovo im je najgori prelazni rok godinama unazad. Ne znam sta im je, nisu jednog normalnog igraca doveli da mozes reci da ce biti pojacanje.
Ovo je najlosija ekipa Sarajeva jos od one kad ih je Sablic vodio, kad su bili pred bankrotom. Mirvic se glupira, Ajla jos tu, u klubu se ne zna ko pije ko placa, talovi razni, menadzeri... Katastrofa. Prijeti im bas ozbiljan krah ako se ne dozovu.
Ova ekipa jos uvijek nije odigrala zvanicnu utakmicu... Da ti nisi slucajno unuk od one babe Vange koji je izbjegao u BiH-a iz Bugarske pa vidis buducnost i znas sve to ? XD Prijeti nama krah od onog s*pka gradimira gojera koji je insistirao na stecaju kluba.. pa evo nas, tu smo i dalje... Skoncetrisi se ti na svoj klub, nemoj nama vise pomagat ako Boga znas.. I to nas k*rac boli sta ti mislis o FK Sarajevu... da prostis.. zabavi se ti oko sebe, to ti je pametnije 10x.. Svako dobro.. ;)
18-godišnjak rođen 2000. godine. Dobrodošao u Njanjajevo, Skubidu Žota. Ima da ti se istok nayebe majke crne. A ja se njima nayebem papanske majke, isto kao i hunteru i rabodimisu i sličnim pacijentima.
E cuj ovog glupog degenerika... XD Ne znas idiote recenicu sastavit kako treba.. zivis smetlje ljudsko samo da mrzis i pljujes, jbo ti pas mater poganu.. Jel me to ti prozivas sve ti po redu jbem ?? XD krepaj pseto pogano, pomozi ljudskoj rasi.. nek te kremiraju obavezno, ako te zatrpaju trebace zemlji 400 godina da te provari tako poganog..
Oooo hunteru, loviš li ove čamuge po afriKi hahahahahaha yebe vas Mirvah, ne vadi ga nikako. Haj što ga Aylah prima nego ga svi vi primate evo već godinama. Ove godine je Željo ispred vas, garantujem ti. Velež svakako, bojac i svinjski u paketu, to će im se namjestiti. Tako da ćete 2025. Evropu gledat samo na TV.
Zato ćemo ti svi karati majku šugavu vlašku genocidnu koje te je oštenila. A kako ti ga tek sestra prima od pitara, to samo ona zna. Kažu da ti mater šugava na Salakovcu čeka kad krenu Age Sarajlije prema Mostaru, stara je to rospija iz Nevesinja.
@Ecosport punili smo tvoje kuravelu od mame i sestre, dok su radile ko sobarice po Sarajevu. Zato si ti tako kivan na glavni grad, a garant su ih pitari toliko punili da kuravelama Mondo dan danas nije do života. Yebo ti Kevelj kompletno žensko pokoljenje i onaj ko te pustio da priđeš blizu grada. Otac te vlaški šugavi yebo
Zekic je odlican trener, ali sta covjek moze sa ekipom punom menadzerskih, taldzijskih igraca, sto novih, sto ovih koje su im Rozman i Ibricic uvalili. Sarajevo ce ove sezone biti blize borbi za opstanak nego za Europu. Nejasno mi je samo zasto Horde sute na ovo sve, ljudi su realno najjaca grupa u drzavi.
Čuj što šute?! Zato što su svojim glupiranjem otjerali Varešanović i doveli Rožmana koji je sve razvalio.Imali su i veliku pomoć od Mirvića koji je pustio da ulica vodi klub.
Ne možeš dovesti fudbalera iz Afrike za male pare i da znaš da je ekstra talenat. Oni svi imaju veliki potencijal i moraš rizikovati ali ako potrefis možeš dobro zaraditi. Iskreno volio bih da vam bude fula pa da vam malo vratimo za predhodne godine.